e Okulyd Giriş Yap

e Okulyd Giriş Yap,e-Okul Giriş Yap. e Okul yd Giriş,e-Okulyd Giriş Sayfası,e Okulyd Giriş 2019-2020,e Okulyd Veli Giriş,e Okulyd Öğrenci Giriş,e-Okul Yönetim Bilgi Sistemine aşağıdaki linki tıklayıp Milli Eğitim Bakanlığı e-Okul Giriş Sayfasından görevinizle ilgili olan bölümden giriş yapabilirsiniz.

e-OKULYD VBS GİRİŞ İÇİN  TIKLAYINIZ

e-Okulyd Giriş yapmak isteyen veliler ve öğrenciler giriş için https://eokulyd.meb.gov.tr/   URL adresinden Öğrenci TC Kimlik No: ve Okul No:  bilgisiyle giriş yapabilirler.

e-Okulyd Giriş yapacak Öğretmenler ve Yöneticiler  T.C. No ve Kullanıcı Şifresi ile  https://e-okul.meb.gov.tr/  URL adresini kullanarak giriş yapmak zorundalar. kullanıcı şifresi ilk olarak okullarda okul müdürlüklerinden, il, ilçe Müdürlüklerinde ve Bakanlık Merkezinde kurum e okul yetkilisinden, şube müdürlerinden veya diğer yetkililerden alınabilir.

e-Okuyd Veli ve Öğrenci sayfasında Bulunan Hizmetler:

 • e-Okul Veli İşlemleri
  e-Okul Öğrencinin Sınıfları:
 • e-Okul Sınav Bilgileri
  e-Okul Sınav Bilgileri
  e-Okul Öğrenci Bilgileri
  e-Okul Duyurular
  e-Okul Devamsızlık Bilgisi
  e-Okul Not Bilgisi
  e-Okul Haftalık Ders Programı
  e-Okul Sınav Tarihleri
  e-Okul Aldığı Belgeler
  e-Okul Okuduğu Kitaplar
  e-Okul Davranış Notları
  e-Okul Diploma Puanı
  e-Okul Yıl Sonu Notları
  e-Okul Nakil Durumu
  e-Okul Şube Yazılı Ortalamaları
  e-Okul Pansiyon Zaman Çizelgesi
  e-Okul Pansiyon Yemek Menüsü
  e-Okul Pansiyon Devamsızlık Bilgileri
  e-Okul Pansiyon İzin Bilgileri
  e-Okul Sağlıkla İlgili Fiziksel Uygunluk Karnesi

 

Milli Eğitim Bakanlığı ayrıca nın SMS bilgilendirme servisinden  “8383 MEB Mobil Bilgi Servisi”‘ne üye olarak öğrencilerinizin devamsızlık, sınav tarihleri, sınav, karne, diploma notlarının ve e-Okul’da yayinlanan diğer bilgilerinin SMS ile doğrudan cep telefonunuza gelmesini sağlayabilirsiniz.
GSM numaranız ile başvurmanız halinde telefonunuza başvurunuzu onaylamanızı isteyen bir SMS gönderilecektir. Bu mesajı yanıtlayarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Servis üye olunan her bir öğrenci için vergiler dahil ayda 2,5 TL ücretlendirilir. Ayrıca bir ücretlendirme bulunmamaktadır. Servis üyeliği, öğrenci mezun olana ya da abone tarafından sonlandırılana dek devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir