MEB e-Okul Mobil Bilgi Servisi Ücretli mi?

MEB e-Okul Mobil Bilgi Servisi Ücretli mi?MEB e-Okul Mobil Bilgi Servisi Ücretli ne kadar?MEB e-Okul Mobil Bilgi Servisi Ücreti 2019-2020. e-Okul Veli Bilgilendirme sistemi kapsamında öğrencilerin durumunu SMS ile velilere bildiren MEB mobil bilgi Sistemi ücreti ve iptali hakkında bilgi;

MEB Mobil Bilgi Servisi Üyelik Ücreti Ne Kadardır?
MEB Mobil Bilgi Servisi ücret bilgisi nedir?
Üyelikli Servis; Aylık üyelik ücreti tüm vergiler dahil 2,5 (ikibuçuk) TL. olup, servis kapsamında Aylık en fazla 30 SMS gönderilmektedir.

MEB Mobil Bilgi Servisi için belirtilen ücretlere tüm vergiler dahil mi?
MEB Mobil Bilgi Servisi ücretlendirmelerine tüm vergiler dahildir.

MEB tarafından gönderilen genel bilgilendirme amaçlı mesajlar alıyorum bu mesajlar için benden ayrıca bir ücret kesiliyor mu?
MEB Mobil Bilgi Servisi üyelerinden ve MEB Mobil Bilgi Servisi Sorgulama servisi kullanıcılarından MEB tarafından gönderilen bilgilendirme mesajlari için servis ücreti dışında herhangi bir ücret alınmamaktadır.

MEB Mobil Bilgi Servisi üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?
MEB Mobil Bilgi Servisi üyelik iptali için cep telefonunuzdan IPTAL yazıp 8383’e göndermeniz yeterli olacaktir.
İstediğim zaman üyelikten ayrılabilir miyim?
MEB Mobil Bilgi Servisi üyeliğiniz siz istediğiniz sürece devam edecektir. üyeliğinizi sonlandırmak istediğinizde cep telefonunuzdan IPTAL yazarak 8383’e göndermeniz yeterli olacaktir.
Yanlışlıkla üyeliğimi iptal ettim tekrar üye olabilir miyim?
MEB Mobil Bilgi Servisi üyeliğinizi iptal ettirdikten sonra dileğiniz zaman tekrar üyeliğinizi başlatabilirsiniz. üyeliğinizi tekrar başlatmak için cep telefonunuzdan bilgisini almak istediğiniz öğrencinin TC Kimlik Numarasını yazarak 8383’e göndermeniz yeterli olacaktir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir