MEB e-Okul Mobil Servisi Üyeliği İptali

MEB e-Okul Mobil Servisi Üyeliği İptali. Milli Eğitim Bakanlığı e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi cep Telefonu SMS mesaj üyeliğinizi nasıl iptal ettirebilirsiniz?e-Okul SMS üyeliği iptal işlemleri. Sitemize gelen mesajlardan anlaşılan veliler öğrencileri hakkında devamsızlık ve not bilgisini öğrenmek için internetten ve cep telefonlarından yararlanmaktadırlar. Cep telefonuna gönderilen bilgi mesajları için öncelikle sisteme üye kaydı yaptırmanız gerekmektedir. Aylık olarak ödeyeceğiniz ücreti vermek istemiyorsanız ve bilgileri e-devletten veya e okul web sayfasından  kendiniz takip edecekseniz üyeliğinizi iptal ettirmeyi ihmal etmeyiniz.

MEB Mobil Bilgi Servisi üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?
MEB Mobil Bilgi Servisi üyelik iptali için cep telefonunuzdan IPTAL yazıp 8383’e göndermeniz yeterli olacaktir.
İstediğim zaman üyelikten ayrılabilir miyim?
MEB Mobil Bilgi Servisi üyeliğiniz siz istediğiniz sürece devam edecektir. üyeliğinizi sonlandırmak istediğinizde cep telefonunuzdan IPTAL yazarak 8383’e göndermeniz yeterli olacaktir.
Yanlışlıkla üyeliğimi iptal ettim tekrar üye olabilir miyim?
MEB Mobil Bilgi Servisi üyeliğinizi iptal ettirdikten sonra dileğiniz zaman tekrar üyeliğinizi başlatabilirsiniz. üyeliğinizi tekrar başlatmak için cep telefonunuzdan bilgisini almak istediğiniz öğrencinin TC Kimlik Numarasını yazarak 8383’e göndermeniz yeterli olacaktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir